Джерело цифрових матеріалів для ваших занять

інтерактивні уроки

Завдяки кількості освітнього контенту в Інтернеті, вчителі можуть ходити без підручників і покладатися виключно на цифровий контент. Тим не менш, важливо знайти надійні веб-сайти, які надаватимуть цінний контент для уроків.

Щоб допомогти вам створити свою бібліотеку ресурсів, ми зібрали 16 джерел цифрового контенту, які можуть вам стати в нагоді.

 

Міжнародна дитяча цифрова бібліотека (en.childrenslibrary.org)

Ця цифрова колекція електронних книг нараховує 4619 книг на 59 мовах, що робить її доступною для студентів з усього світу. У ній також є додатки, які студенти можуть використовувати поза класом.

Brain Pop (brainpop.com)

Представляє більше 1000 анімаційних відеозаписів для учнів профільних класів, що охоплюють безліч предметів, а також плани уроків і додаткові матеріали.

Coursera (coursera.org)

Онлайн-платформа, яка пропонує онлайн-курси з різних предметів, в тому числі можливість безкоштовного перегляду лекцій та інших матеріалів.

Crash Course (thecrashcourse.com)

Анімовані, аналітичні відеозаписи, призначені для молодшої аудиторії учнів.

C-SPAN Classroom (c-span.org/classroom)

Надають записи відео щодо подій сучасного світу, а також відеоархіви для уроків історії. Крім того, сайт надає плани уроків і ресурси для вчителів.

Discovery Education (discoveryeducation.com)

Discovery Education – це платформа, яка надає цифрові підручники для математики, природничих наук і соціальних досліджень, а також послуги цифрового потокового мовлення для онлайн-контенту.

History Classroom (history.com/classroom)

На сайті представлені історичні записи, плани уроків та навчальні посібники.

Khan Academy (khanacademy.org)

Пропонують безкоштовні онлайн-курси і матеріали, які були розроблені експертами в своїх сферах знань для освітніх цілей.

National Geographic Education (nationalgeographic.org/education)

Наукові заняття в області соціальних досліджень, географії та природничих наук допоможуть витягти велику користь з цифрового контенту, який включає відео, зображення, уроки, заходи, ігри та багато іншого.

Newseum ED (newseumed.org)

Орієнтуючись на історію, медіаграмотність і громадянськість, онлайн-сайт для навчання вчителів, включаючи відеоматеріали первинних вихідних документів.

OER Commons (oercommons.org)

Open Education Resources Commons – безкоштовна цифрова бібліотека, повна навчальних ресурсів і навчальних матеріалів.

PBS Learning Media (scetv.pbslearningmedia.org)

Надання контенту для K-12, відмінний онлайн-ресурс для вчителів. Він включає в себе все, від відео для перегляду учнями до навчальних інструментів.

TED-Ed (ed.ted.com)

Вчителі можуть знайти багато високоякісних відеороликів і планів уроків на сайті, а також створювати уроки, засновані на інших відеороликах TED-Ed.

Wonderopolis (wonderopolis.org)

Цифровий контент на цьому сайті є STEM-спрямованим, а також залучає учнів з бажанням створювати.

YouTube (youtube.com)

Багато викладачів знаходять винятковий цифровий контент для своїх класних кімнат на YouTube. Кращий спосіб його використовувати – знайти канали або викладачів, яким ви довіряєте, і дотримуватися їх.

Prometheus (prometheus.org.ua)

Український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Головною метою якого є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів всім бажаючим, а також надання можливості публікувати і поширювати такі курси викладачам і університетам. Крім того, надає доступ до онлайн-курсів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

 

Скористайтеся можливістю більш різноманітно подати матеріал вашим учням відповідним цифровим контентом і навчити їх, як знайти найкращі джерела інформації. Деякі джерела можуть бути англійською, але в більшості випадків є можливість включити субтитри або інший вид перекладу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *