Оформлення класу НУШ – Дидактичні матеріали та обладнання для 5-6 класів на 2022 рік

Оформлення класу НУШ

З року в рік методики навчання покращуються, зазнають змін підходи і стара матеріальна база дидактичних матеріалів, роздаткові комплекти та набори обладнання все менше задовольняють навчальні потреби. Застосовуючи на уроках елементи STEAM-підходу, вчителі все рідше дістають з шаф старі набори для групової роботи чи індивідуальних завдань в силу їх невідповідності новим ефективним методам навчання.

Якщо ви теж в пошуку сучасних рішень і хочете оновити матеріальну базу свого класу – нам є чим вас зацікавити! ТОВ 2Д3Д є виробником різних дидактичних засобів для навчання за програмою Нова Українська Школа. Перейти в каталог

Пропонуємо засоби високої якості, що найкраще розвивають компетентності у учнів, прості до використання на уроці вчителем за рахунок детальних методичних вказівок з вправами, завданнями та прикладами готових проектів для економії часу на уроці.

Методисти нашої компанії розробили тематичні набори відповідно до рекомендацій МОН (Міністерство Освіти та Науки), тем навчального плану та норм оснащення освітніх осередків. Отримати консультацію з оптимального оформлення вашого класу під наявний бюджет можна у консультантів нашої компанії чи компаній-партнерів по контактам на сайті (менеджер по вказаному телефону направить ваш запит до відповідного фахівця, в залежності від регіону та типу навчального обладнання).

Типовий перелік обладнання для НУШ в 5-6 класи 2022

Користуючись порадами МОН з сучасного оснащення класу, кожен вчитель середньої школи може скласти власний перелік потрібних засобів на основі наявної в класі дидактики та напрямку, який планується вивчати більш поглиблено. На такий перелік, надісланий на електронну пошту mm@edu2d3d.org.ua, ви отримаєте Пропозицію від одного з наших партнерів з характеристиками і цінами, відповідно до вашого запиту.

Залежно від бюджету закупівлі і тематичності товарів в запиті – вам можуть, менеджери постачальника, запропонувати готові комплекти. Такі тематичні підбірки товарів складені фахівцями, часто на більш вигідних умовах по ціні, можуть містити крім затребуваних позицій додаткову дидактику НУШ. Ознайомтеся з такими пропозиціями детальніше – вони можуть більш якісно охоплювати ключові компетентності, якісно доповнювати освітнє середовище демонстраційними та роздатковими матеріалами.

Наочність та дидактика для п’ятого та шостого класів НУШ

Зверніть увагу! Окремі навчальні комплекти виробництва 2Д3Д могли використовуватися в молодших класах на додаткових уроках для поглибленого вивчення окремих тем, але в середніх класах вони актуальні в рамках основної програми навчання. Такі засоби в середні класи мають бути придбані окремо, адже потреба їх використання в молодшій школі не зникає.


Нагадуємо потенційним компаніям-партнерам – потреба в активних продавцях для нас актуальна, і ми маємо для вас окремі вільні напрямки, в яких ви зможете проявити свої навички з якісного обслуговування клієнтів, постачаючи сучасні засоби виробництва ТОВ 2Д3Д.

Інформуйте замовників про високу якість та можливості з нашими наборами, а ми подбаємо про достатній запас готової продукції для швидкого відвантаження по вашим проектам. Запити про співпрацю направляйте на edu.2d3d@ukr.net

Leave a Reply

Your email address will not be published.