15 способів застосування учнівського планшету на уроках

планшет на уроці

Більшість вчителів вважають, що планшети можуть збагатити навчання в класі, тому давайте подивимося, як вони можуть ефективно використовуватися в класі для залучення учнів та подальшого навчання.

 1. Віртуальні екскурсії
  Малоймовірно, що ви зможете часто возити своїх учнів на екскурсії в кожен пункт призначення, який ви хотіли б розглянути; однак, за допомогою планшета, ваші учні можуть подорожувати по віртуальним походам в будь-якому місці. Деякі веб-сайти навіть розроблені під цю потребу, забезпечуючи відео 360 градусів.
 2. Дослідження
  Планшети – це мобільні інтернет-пристрої; тому це портативний дослідний інструмент для класної кімнати. Учні можуть вивчати теми, в одному місці не відволікаючись.
 3. Читання і прослуховування книг
  Електронні книги спеціально розроблені для використання на планшетах, тому має сенс дозволити учням використовувати особисті планшети для читання в навушниках. Крім того, в планшетах є динаміки, які дозволяють легко слухати аудіокниги або електронні книги з текстом.
 4. Радіо і підкасти
  Використовуючи Radio-додатки, учні можуть слухати музику, радіопередачі і записи вчителів з усього світу на своїх планшетах.
 5. Презентації і проекти
  Плакати пішли в минуле. Тепер у студентів може бути безліч варіантів для створення мультимедійних проектів, коміксів, книг, музики і т.п. на планшеті. Цими проектами можна обмінюватися і демонструвати на екрані.
 6. Фотографія
  У планшетах є камери, і за допомогою відповідного програмного забезпечення для фотографій ваші учні можуть працювати над творчими проектами або просто виконувати операції над документами (сканування, розпізнання тексту, обробка зображень, додавання малюнків до лабораторних робіт).
 7. Робити примітки
  Планшети можуть використовуватися для запису окремих заміток і зберігання інформації. Крім того, ви можете створювати або розміщувати готові матеріали в хмарних сервісах для надання швидкого доступу і спільної роботи над проектами.
 8. Використовувати навчальні додатки
  Існує безліч високоякісних освітніх програм, які ваші учні можуть використовувати для доповнення навчання. Ви можете знайти все, від додатків для побудови математичних графіків на системі координат, до додатків з вивчення іноземних мов.
 9. Грати в ігри
  На додаток до освітніх програмам є також багато ігор, що мають освітнє призначення, які можуть бути відтворені на планшетах для більшого залучення.
 10. Досвід через відео-чати
  Сьогодні учні можуть спілкуватися в чаті за допомогою месенджерів через свої відеокамери і додатки, за типом Skype, для обміну досвідом і підтримки інтересу до улюбленого предмета.
 11. Пройти опитування
  Використовуючи різні додатки, ви можете використовувати планшети для опитування студентів (наприклад, вікторини з декількома варіантами відповідей) і отримувати миттєві результати.
 12. Дивитися відео
  Портативні пристрої також полегшують перегляд відеороликів, які мають відношення до того, що учні вивчають в класі.
 13. Класне керівництво
  Вчителі можуть використовувати планшети в якості інструменту управління класами, наприклад, пропонувати ігровий час в якості нагороди. Крім того, вчителі можуть використовувати додатки з таймером і додатки з контролем рівня шуму собі в допомогу при управлінні класом.
 14. Зберегти папір
  Це передові пристрої по збереженню екології, вони дозволяють вчителям ходити без папок переповнених документами!
 15. Адаптація до потреб учнів
  Планшети дають вчителям можливість адаптувати матеріали для задоволення особливих потреб студентів (таких як візуальні та аудіо-функції).

 

Планшети – ефективний засіб для концентрації уваги учнів і інтерактивного навчання. Більше того, їх зберігання та транспортування максимально зручні в умовах класного навчання.

З цифровими технологіями мотивувати учнів простіше, пам’ятайте про такі можливості: більш прозора система винагород за виконані дії, співпраця з іншими над проектною роботою, конкурентне лідерство, конкретні критерії та цілі, оцінка власних можливостей і інші. Побудуйте прозору і конкретну систему освіти на готовій платформі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *