Модель: Набір математичний роздатковий, середній

650.00  грн

Завантажити ДЕМО програмного забезпечення ТеКо з 3D демонстрацією моделей з вправ за програмою навчання.

Артикул: 2D3D-IMP-2021A  Category: Tag:

Опис

Для вивчення елементарної математики пропонуються дитячі математичні пластикові кубики для навчання зв’язування сполучних блоків , розміром 2 см. Куби у 10 кольорах, що з’єднуються з усіх шести сторін.
Легкі для маленьких рук, щоб з’єднати і крутити окремо.
Крім лічильного матеріалу може використовуватися як будь які куби для навчання у формі гри.
100 шт (10 шт кожного кольору)

До набору входять інструкції – картки, 15шт.

 

Програмне забезпечення

Програмне забезпечення містить покрокові інструкції зі збирання моделей (10 інструкцій по складанню 10 моделей). Кожна інструкція складається з 20 етапів складання моделі.

Програмне забезпечення дозволяє розглядати зібрану модель у 3D форматі  з усіх сторін моделі. Наявна функція плавного збільшення та зменшення моделі на 300 відсотків від номінального розміру.

Сумісне з Microsoft Windows. Не потребує встановлення програмного забезпечення від сторонніх виробників.

Завантажити ДЕМО програмного забезпечення ТеКо з 3D демонстрацією моделей з вправ за програмою навчання. (розпакувавши завантажений архів, запустіть в ньому ЕХЕ файл з назвою «Cubes»)

Технічний опис:

Дитячі математичні пластикові кубики для навчання зв’язування сполучних блоків , розміром не менше 2 см. Куби не менше 10 кольорів, що з’єднуються з усіх шести сторін. Легкі для маленьких рук, щоб з’єднати і крутити окремо. Крім лічильного матеріалу може використовуватися як будь які куби для навчання у формі гри.