ТеКо Науки 31662721171

6,199.00 

Артикул: 3.166.272.117.1 Category:
Loading...

Опис

Набір призначено для вивчення електрики, електричних явищ та механізмів, що мають у своїй основі електрику у якості рушійної сили. Завдяки моделюванню реально існуючих конструкцій та перевірці їх у експлуатації учні набувають актуальних знаннь про електрику та магнетизм а також основи побудови електричних ланцюгів, електромагнітних принципових схем та їх застосування у повсякденному житті.

Учні власноруч збудують діючі моделі реальних пристроїв: електродвигун, електрогенератор, пристрій для вивчення ліній магнітної їндукції, Під’омний кран зі стрілою та електромагнітний підйомний кран, електрична настільна лампа, схеми паралельного та послідовного підключення елементів.
Конструктор виготовлено з міцного пластику. Поставляється в пластиковому контейнері для транспортування сортування та зберігання.

Кількість моделей для складання: 12 базових моделей, на яких діти навчаться принципів конструювання та поєднання деталей, далі – кількість моделей обмежується лише умовами завдання та фантазією дітей

Відомості для закупівлі

Виробник

ТОВ 2Д3Д

Новинки на сайте