ТеКо Науки 3099256451

5,799.00  грн

ТеКо Науки 3099256451

Артикул: 3.099.256.45.1 Category:

Опис

Набір створений допомогти вчителю у ігровій формі показати роботу простих механізмів та машин, де вони використовуються.
Для цього набору в комплекті надається інструкція для побудови різноманітних моделей та фігур, що включає в себе не тільки інструкцію по збірці але і малюнок експериментального принципу дії.

Діти можуть зрозуміти принципи механічної передачі енергії в процесі складання моделей з будівельних блоків, в тому числі передач, трансмісії, познайомляться з структурною стійкістю, принципами важеля. Класичні механічні конструкції можна вдосконалити приєднанням електродвигуна, що допомагає не лише краще зрозуміти принципи роботи механізмів та пристосуваннь, але і висловити та перевірити на практиці власні раціоналізаторські ідеї.
Конструктор виготовлено з міцного пластику. Поставляється в пластиковому контейнері для транспортування сортування та зберігання.

Кількість моделей для складання : 49 базових моделей, на яких діти навчаться принципів конструювання та поєднання деталей, далі – кількість моделей обмежується лише умовами завдання та фантазією дітей