Навчальний конструктор «ТеКо» Юний Дослідник 2120080991

7,480.00  грн

Освітній комплект для вивчення науки, технології, інженерії та математики, показує основні принципи механічного взаємодії.

Артикул: 2.120.080.99.1 Category:

Опис

Містить механічні частини та електронні модулі, що дозволяють почати досліджувати світ робототехніки. Враховує новітні технологічні тенденції і найсучасніші педагогічні принципи навчання. Розробники, викладачі STEM, зробили процес вивчення простим і захоплюючим, щоб зацікавити користувачів, які роблять тільки перші кроки у вивченні технологій.

Універсальний тривимірний конструктор складається з 296 деталей для створення 12 (6 + 6) самостійних рухомих моделей підвищеного рівня складності, як механічні, так і оснащених сервоприводом і бездротовим дистанційним управлінням дозволяють глибше пізнати про основні закони класичної механіки: шестерні і черв’ячна передача, колеса, осі і похилі площини; закони Ньютона: інерція, рушійна сила, енергія. Способи взаємодії і перетворення різних видів енергії будуть продемонстровані на прикладі механічних: карусель, екскаватор, катапульта, пристрій для механічної промальовування складних візерунків і інші; рухомих моделей з сервоприводом на бездротовому дистанційному управлінні: вітряк, екскаватор, дискова борона, баштовий кран і інші. Підходить як для першого, так і для більш поглибленого знайомства з STEM-навчанням.

Зрозуміла 3D інструкція. Всі елементи набору виконані з екологічно чистих матеріалів, міцні і безпечні.