ТеКо Майбутній Інженер 3238475331

6,000.00  грн

Набір призначено для вивчення та дослідження енергії вітру та її використання у різних технічних механізмах та пристроях.

Артикул: 3.238.475.33.1 Category:

Опис

На прикладі моделей реальних механізмів з різних сфер діяльності людини учні повинні мати можливість не тільки дізнатися про корисну роботу, яку може виконувати енергія вітру, а ще й навчитися будувати конструкцію так, щоб отримувати якомога більше енергії.
Конструктор має бути виготовлено з міцного пластику. Конструктор має  поставлятися в пластиковому контейнері для транспортування сортування та зберігання.
Кількість моделей для складання : не менше ніж 6 базових моделей, на яких діти мають навчитися  принципів конструювання та поєднання деталей, далі – кількість моделей обмежується лише умовами завдання та фантазією дітей.

До набору входять структурні, технологічні та додаткові деталі, серед них
Пряма – продовгуватий блок,  шириною не менше 3,2 мм,  На боковій стороні знаходяться отвори діаметром не менше ніж 5мм, відстань між центрами отворів не менше 8 мм. Ці параметри є однаковими для всіх елементів типу пряма, що входять до складу конструктора. Довжина залежить від кількості отворів, кількість отворів зазначено в назві елементу . Наприклад “пряма довжиною 2” – це пряма, що за своєю довжиною має не менше 15,8 мм, шириною не менше 3,2 мм  та вміщає в себе два отвори діаметром не менше 5мм для приєднання елементів .
Основа – прямокутник складений із із прямих, поєднаних в єдину деталь. Розмір основи визначається за розміром прямих, з яких вона складається.
Втулка – циліндрична продовгувата деталь діаметром не менше 4,8 мм, якою з’єднуються два та більше круглих отвори( в прямих).  
Наприклад  “втулка довжиною 2 кругла” це втулка, що за своєю довжиною заміщає (заповняє) два круглі отвори та має розмір у довжину не менше ніж 7,8 мм та може з’єднати 2 прямі. 
Вісь – хрестоподібний стержень діаметром не більше 4,74 мм, якщо помістити в круглий отвір – вільно в ньому обертається, в отвір з хрестоподібним наскрізним вирізом – не обертається але може проходити наскрізь.
Шестерня – плоский циліндр з отвором у центрі, по зовнішньому периметру має зубці, назва шестерні залежить від за кількості зубців та її розміру(товщини) 

Конструктор, містить загалом не менше ніж  746 деталей у складі:
Структурні елементи (пряма, основа, тощо) не менше ніж 238 шт
Технологічні елементи (втулка, вісь, шестерня, тощо) не менше ніж 475 шт
Додаткові елементи не менше ніж 33 шт