Міні-генератор Ван де Граафа – навчальний; Арт: f156-2

11,100.00  грн

Електростатичний генератор де Грааф

 

Високовольтний портативний генератор – полегшена модель, зручна для транспортування.

Використовується в дослідах з перенесення заряду, для створення високої напруги, демонстрації електризації тіл і повітряних іскрових розрядів.

 

Поставляється з інструкцією користувача.

 

Опис

Компактний електростатичний генератор для навчальних експериментів

 

Генератор Ван де Грааф (Вікіпедія) — генератор високої напруги, принцип дії якого заснований на електризації рухомої діелектричної стрічки.


генератор Ван де ГраафаСтандартний електрогенератор для простих експериментів з електростатики на уроки фізики. Модель відповідає навчальним цілям, але значно зменшена в розмірах для зручності при використанні в малих кабінетах і аудиторіях. Великий куля на основі зі скла накопичує заряд з діелектричної стрічки. Нижній шар може кріпитися збоку до платформи з можливістю віддалення на гнучкому шнурі-заземлении.

Ви зможете зібрати електричний заряд на поверхні великий сфери і провести лабораторні роботи для вивчення статичної електрики. Дізнайтеся можливості пристрою генератора Ван де Грааф, провівши досліди з ним. Білий корпус має презентабельний вигляд і зручний для використання учнями (тільки під наглядом вчителя).

 

Генератор варто розряджати кожен раз, як ви його використовували, щоб уникнути загрози життю.

 

Additional information

Weight 2.18 kg
Dimensions 15 × 30 × 15 cm