Прикладне програмне забезпечення 2D3D Lab у вигляді додатку для проведення лабораторних/практичних робіт з біології з методичними рекомендаціями

4,950.00  грн

В склад ПЗ входять меню із переліком лабораторних робіт та самі лабораторні роботи в склад яких входять мета роботи з переліком обладнання, короткі теоретичні відомості по темі роботи, інструкція по збірці лабораторної установки, проведення роботи . До комплекту постачання входить: – ПЗ на носії або у цифровому вигляді.

Артикул: 2D3DVFB20 Category:

Опис

ТОВ «2Д3Д» є національним виробником цифрових вимірювальних комплексів та датчиків для освіти.
Характеристики та діапазони вимірювань датчиків та ЦВКК можуть змінюватись під потреби клієнтів.

“Прикладне програмне забезпечення 2D3D Lab у вигляді додатку для проведення лабораторних/практичних робіт з біології з методичними рекомендаціями” призначене для використання в загальноосвітніх середніх та вищих навчальних закладах, в кабінетах біології, вчителем (викладачем)  та учнями при виконанні лабораторних робіт по хімічному практикуму при вивченні розділів рослини, людина та інших відповідно до чинних навчальних програм МОН України з хімії.

Дозволяє познайомити учнів з експериментами: м’язове стомлення, вплив світла на рівень хлорофіла у листках рослин  та інше.

Розвиває у учнів експериментальні вміння i дослідницькі навички.