
Джерело цифрових матеріалів для ваших занять
Завдяки кількості освітнього контенту в Інтернеті, вчителі можуть ходити без підручників і покладатися виключно на цифровий контент. Тим не менш, важливо знайти надійні веб-сайти, які надаватимуть цінний контент для уроків.
Щоб допомогти вам створити свою бібліотеку ресурсів, ми зібрали 16 джерел цифрового контенту, які можуть вам стати в нагоді.
Міжнародна дитяча цифрова бібліотека (en.childrenslibrary.org)
Ця цифрова колекція електронних книг нараховує 4619 книг на 59 мовах, що робить її доступною для студентів з усього світу. У ній також є додатки, які студенти можуть використовувати поза класом.
Brain Pop (brainpop.com)
Представляє більше 1000 анімаційних відеозаписів для учнів профільних класів, що охоплюють безліч предметів, а також плани уроків і додаткові матеріали.
Coursera (coursera.org)
Онлайн-платформа, яка пропонує онлайн-курси з різних предметів, в тому числі можливість безкоштовного перегляду лекцій та інших матеріалів.
Crash Course (thecrashcourse.com)
Анімовані, аналітичні відеозаписи, призначені для молодшої аудиторії учнів.
C-SPAN Classroom (c-span.org/classroom)
Надають записи відео щодо подій сучасного світу, а також відеоархіви для уроків історії. Крім того, сайт надає плани уроків і ресурси для вчителів.
Discovery Education (discoveryeducation.com)
Discovery Education – це платформа, яка надає цифрові підручники для математики, природничих наук і соціальних досліджень, а також послуги цифрового потокового мовлення для онлайн-контенту.
History Classroom (history.com/classroom)
На сайті представлені історичні записи, плани уроків та навчальні посібники.
Khan Academy (khanacademy.org)
Пропонують безкоштовні онлайн-курси і матеріали, які були розроблені експертами в своїх сферах знань для освітніх цілей.
National Geographic Education (nationalgeographic.org/education)
Наукові заняття в області соціальних досліджень, географії та природничих наук допоможуть витягти велику користь з цифрового контенту, який включає відео, зображення, уроки, заходи, ігри та багато іншого.
Newseum ED (newseumed.org)
Орієнтуючись на історію, медіаграмотність і громадянськість, онлайн-сайт для навчання вчителів, включаючи відеоматеріали первинних вихідних документів.
OER Commons (oercommons.org)
Open Education Resources Commons – безкоштовна цифрова бібліотека, повна навчальних ресурсів і навчальних матеріалів.
PBS Learning Media (scetv.pbslearningmedia.org)
Надання контенту для K-12, відмінний онлайн-ресурс для вчителів. Він включає в себе все, від відео для перегляду учнями до навчальних інструментів.
TED-Ed (ed.ted.com)
Вчителі можуть знайти багато високоякісних відеороликів і планів уроків на сайті, а також створювати уроки, засновані на інших відеороликах TED-Ed.
Wonderopolis (wonderopolis.org)
Цифровий контент на цьому сайті є STEM-спрямованим, а також залучає учнів з бажанням створювати.
YouTube (youtube.com)
Багато викладачів знаходять винятковий цифровий контент для своїх класних кімнат на YouTube. Кращий спосіб його використовувати – знайти канали або викладачів, яким ви довіряєте, і дотримуватися їх.
Prometheus (prometheus.org.ua)
Український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Головною метою якого є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів всім бажаючим, а також надання можливості публікувати і поширювати такі курси викладачам і університетам. Крім того, надає доступ до онлайн-курсів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).
Скористайтеся можливістю більш різноманітно подати матеріал вашим учням відповідним цифровим контентом і навчити їх, як знайти найкращі джерела інформації. Деякі джерела можуть бути англійською, але в більшості випадків є можливість включити субтитри або інший вид перекладу.
Leave a Reply